Jak mogę rozpocząć?

początek

Jak zacząć? - Bezpłatna Sesja Próbna

Wiemy że najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się o wartości i korzyściach z coachingu jest doświadczyć to samemu.

Mając to na uwadze, oferujemy bezpłatny 60 - minutowy program coachingu , który pomoże Ci zorientować się, jak coaching działa i jak można go skutecznie wykorzystać.

Okazuje się, że 60 minut to wystarczająco dużo czasu, aby zacząć znaczący postęp w kierunku określenia i osiągnięcia swoich celów. Zapraszam do kontaktu z nami, aby zaplanować codzienne programu coachingu już dziś !

 

Oto jak to działa ...

 

Pierwsza rozmowa telefoniczna

Po wysłaniu formularza kontaktowego, skontaktuję się z Tobą więc będziemy mogli poświęcić kilka minut na poznanie siebie nawzajem.

Zaplanujemy wtedy pierwszą 45- minutową sesję coachingu i otrzymasz zestaw startowy do przygotowania na sesję próbną.

45- minutowa sesja Coachingowa

Jako Twój coach, popracuję z Tobą, aby odnaleźć i wyrazić dokładnie to, co chcesz osiągnąć.

Zbadamy, gdzie jesteś obecnie w stosunku do swoich celów, jakie środki trzeba pomóc je osiągnąć, i z jakimi wyzwaniami prawdopodobnie zmierzysz się po drodze .

Korzystając z Twojej unikalnej wizji celu jako przewodnika, zaprojektujemy plan działania, który pozwali Ci rozpocząć proces z pewnością i przekonaniem.

15 minut Analizy

Twój bezpłatny programu coachingu zakończy analiza procesu i obserwacji postępów w osiaganiu Twoich celów, ewentualna możliwość korekty w razie takiej potrzeby i stworzyć struktury dającej napęd Twoim działaniem.

Kończąc program, będziesz miał o wiele głębsze zrozumienie potencjalnych korzyści i wartości profesjonalnego coachingu w swojej pracy i życia, co powinno ułatwić Ci podjęcie decyzji, czy coaching jest właśnie dla Ciebie. Możesz powiedzieć nie. Nie ma konieczności kontynuowania procesu coachingowego.

Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć ?

 

Zapisz się do bezpłatnego programu coachingu :

 

Dziękujemy za zaufanie!

Dariusz Smoliński i Zespół DSM Trading Service